Büşra Gelinlik ve Moda Evi

  • 2017-11-18

Büşra Gelinlik ve Moda Evi Ankara'da 1989 yılından beri gelinlik üretiminde uzman kadrosu ve farklı tasarımlarıyla sektörün önde gelen firmalarından biri olmuştur. Amacımız sadece Ankara'da değil Türkiyedeki müşterilerilerimize daha iyi hizmet verebilmektir.

Gelinlik, bayanların en hassas olduğu bir konudur.Hayatları boyunca çok özel bir günde bir kez giydiği, manevi değeri yüksek, çok özel bir giysidir. Bu nedenle, o çok özel ve güzel günde, çok güzel görünmek tüm gelin adaylarının en büyük hayalidir. Mutluluğa giden bu yolda, gelin adayları gelinliklerini diktirecekleri modaevini seçerken hata kabul etmeyen bir seçim yapmak zorundadırlar.Seçimdeki en büyük etken;tecrübe,kalite,uzman kadro,ekonomik duyarlılık ve müşteri memnuniyetini gözeten bir modaevidir.

Büşra gelinlik moda evi olarak bu istekleri ilke edindik ve başarılarımızı buralara kadar taşıdık ve kalıcı olmak yolunda bu ilkelerimizden, prensiplerimizden ve kalitemizden taviz vermeden yolumuza devam ediyoruz.

Sadece Ankara değil,tüm yurt içi ve yurt dışından aldığımız talepler,bizim bu prensiplerimizin doğruluğunu onaylamakta ve bize itici güç oluşturmaktadır.

Sizlerin memnuniyeti,bizim onur ve gurur imzamızdır.Sizin bu özel ve güzel günde yaşayacağınız mutluluk ve heyecanın bir parçası olmak,bizim için en güzel ödüldür   


Saygılarımla

Ayşe BALTAŞI

Sayfamızı Paylaşın